Domů

Vážení zákazníci,
dostali jste se na stránky eshopu, který se zabývá prodejem doplňků pro Váš byt i volný čas. Nabízené produkty jsou vyráběny výhradně v České republice a garantujeme zdravotní nezávadnost při jejich používání.
Nabízíme širokou škálu vyšívaných polštářků či fotopolštářky s různými tématy. V naší nabídce naleznete také sedací vaky.

Sedací vaky jsou variabilní, skladné a lehce přenosné. Vyrábí z kvalitní koženky (snadné čištění povrchu) nebo velmi kvalitní látky. Nabízené sedací vaky mohou být tvarovány dle Vaší kreativity. Jsou naplněny EPS kuličkami (zdravotně nezávadné), které je možno doplňovat podle využití. Švy vaku jsou zpevněny speciální technologii.
Nabízíme mnoho barevných řešení pro jednotlivé tvary vaků.

Obrázek produktů

Vyšívané polštářky jsou vhodným dárkem k narozeninám, svátku nebo jen pro potěšení přátel. U vyšívaných polštářků (z látky microfáze) Vám nabízíme více jak 20 barevných možností a lze vyrobit individuální nápis. Polštářky mají rozměr zpravidla 35x35cm a jsou vyplněny zdravotně nezávadným materiálem. Praní je doporučeno na 40 stupňů.

Fotopolštářky jsou vhodným dárkem k narozeninám, svátku či Valentýnu. Polštářky jsou vyráběny z Vašich fotografii, která je natištěna na povrch. Barva zadní strany může být zvolena dle přání. Polštářky jsou vyplněny zdravotně nezávadným materiálem. Praní je doporučeno na 40 stupňů.

Nažehlovačky mají rozměr 8x7cm a jsou vhodné nejen jako záplaty dětem. Nažehlovačky jsou v látkovém či saténovém provedení. Nabízíme různá témata.

Chrániče na pásy. Přejete si, aby ostatní řidiči znali Vaše jméno či značku vozu? Nebo nemáte rádi, když Vás bezpečnostní pás řeže do těla? Nabízíme Vám originální chrániče na pásy, které snadno nasadíte díky suchému zipu na pás svého auta. Pás o rozměrech 30x7 cm s originálním nápisem můžete mít i vy!

Těšíme se na spolupráci, azurehamaj.cz