Koženkové Velký fotbalový míč

Velký fotbalový míč, bílo černý, koženka

  • Ilustrační obrázek produktu
    Ilustrační obrázek produktu
Cena:1790.00Kč/ks
Dostupnost: na objednání

Informace o produktu

Sedací vak ve tvaru fotbalového míče, na jehož výrobu byla použita vysoce kvalitní dobře omyvatelná koženka DOLARO s gramáží 450 gr/m2, snadná udržba. Pytel je opatřen dvojitým uzávěrem, díky kterému je možné, přizpůsobit tak pytel potřebám uživatele. Pytel je naplněn do cca 2/3 svého objemu, to jinde na trhu neseženete.
Po určité době, která je individuální na základě četnosti a způsobu využívání sedacích pytlů (přibližně 6 až 10 měsíců), dochází k mírnému sesednutí náplně polystyrenových kuliček. Po jejich doplnění již k dalšímu sesednutí dochází pomaleji. Kuličky na doplnění lze objednat přes nabídku v eshopu.
Naše sedací vaky jsou perfektním doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, nabízejí jedinečné pohodlí - zajištěné opravdu kvalitními hygienicky a zdravotnicky atestovanými polystyrénovými kuličkami.

Rozměry

Výška: cca 90 cm
Objem náplně: cca 300 l kuliček
Nosnost: 120 kg

Dodatek

JEDNÁ SE O ČESKÝ VÝROBEK | Prohlášení o nezávadnosti polystyrenových kuliček

Barevnice látek

Pokud chcete objednat produkt, který jste nenašli v nabídce eshopu, prosím využijte následující zprávu zasláním na náš email:
Objednávám produkt XX, který bude mít barevné složení XX* v počtu X ks. Dodací adresa XX.
Objednávku potvrdíme emailem a společně s dalšími detaily.

* v případě dvou barevného provedení produktu uvádějte bude první barva počítána jako převládající barva na výsledném produktu.